Metin2 Server Dünyası
Metin2 Server Dünyası
Metin2 Server Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magnhelyum Mt2 Resmi Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metin 2 Server Dünyası - Bilgiler Merkezi

YazarMesaj
Delete
Game Admin
Game Admin
Delete

Metin 2 Server Dünyası - Bilgiler Merkezi Empty
MesajKonu: Metin 2 Server Dünyası - Bilgiler Merkezi   Metin 2 Server Dünyası - Bilgiler Merkezi Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:38 pm

Metin 2 Server Dünyası Neden Açılmıştır?

Metin 2 Server Dünyası, bulunan metin 2 private serverlerinin paylaşılması, üyelerimizin öğrenmesi için açılmıştır. Ve kendi kurduğumuz serveride bu sitede paylaşacağız. Bizim server imizin konusu açıldığında, orayı inceleyip bütün Metin 2 Severleri oynamaya bekleriz Metin 2 Server Dünyası - Bilgiler Merkezi Icon_cheers.

Metin 2 Server Dünyası 'nın Kurucusu Hakkında Bilgiler:

Adım Hakan, 14,5 yaşındayım. Lise 1 'e geçtim. Kuzenim ve ben Metin 2 'ye uzun zamandır ilgi duyuyoruz. En sonunda, kendimize bir oyun kurup onda tamamen eğlenmeye karar verdik. Ve bu sitede onun sonucu oluştu. Magnhelyummt2 adında bir serverimiz var. Sitemizi ziyaret etmenizi dilerim.

Metin 2 Server Dünyası 'nın Kurucusu Ne İşle İlgilenir, Neleri Sever?

Bilişim Uzmanı olarak arkadaşlarıma bir çok işte yardım ettim. Sonunda güzel öğrendiğimi görünce, kendi işlerime başladım. Server kurma, site açma ve forum kurma gibi. Ama bu serveri kuzenim kurdu. Bu benim için bir sorun mu? Hayır Metin 2 Server Dünyası - Bilgiler Merkezi Icon_sunny. Küfürden hoşlanmam. Ama biri bana veya arkadaşıma küfür ederse, bende kendimi durduramayacak seviyeye gelirim. İmza ve avatar yapmak gibi ps işlerini pek severim, eğlenceyi photoshopta resim olarak adlandırabilirim. Son zamanlarda başladığım single player Assasin 's Creed 2 çok ilgimi çekiyor. Çoğu zaman onda takılırım. Ama bu forumda dostlarımdan alı koymaz Smile.

Metin 2 Server Dünyası 'nın Sponsorluğunu Yapan Server Nedir?

Magnhelyummt2 - Kuzenimin kurduğu, hamachi private server. Yakında VPS 'de başka bir server açacağız. Açılınca, onun hakkındada konular forumda mevcut olacak. Siteyide ona çevirebiliriz.

Metin 2 Server Dünyası Ekibi:

- Bilişim Uzmanı:
Admin, istediğiniz zaman mesaj atın. Hepsini okuduğum zaman cevaplarım. Her sorununuza çare ararım.
- Takım Lideri: lDaRKiLLeRl, kuzenim. Serverimizin sahibi.

Bu yazan, sadece forum ekibidir. Magnhelyummt2 ekibi yakında eklendiğinde orayada ayrı bir bilgilendirme yazacağız.
https://m-2serverworld.yetkin-forum.com

Metin 2 Server Dünyası - Bilgiler Merkezi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin 2 Server Dünyası - İkonların Kullanımı (Konu Açma, Cevap Yazma)
» Server saat 12:45 'te açılıyor.
» Server saat 13:00 'da açılacak.
» Server 'in Açılması Hakkında
» Server Kurmak İçin Gereken Dosyalar